Sildade Reguleerimine (3D Sillastend) Tartus - Autoluks OÜ

Oleme avatud E-R 9-18 (vaata kaardil), Tel. 5853 3080

3D Sillastend Kas sinu auto kisub sõites vasakule või paremale ja roolist lahti lahtes otsib teed? Kas auto rehvid kuluvad ebaühtlaselt ning üks äär on märgatavalt rohkem kulunud kui teine? Kas auto rool on viltune (sõidad otse, aga rool on viltu käes)?

Nende ja analoogsete sümptomite korral tuleks esimesel võimalusel teostada auto sildade kontroll. Sillastend ehk silla reguleerimine on soovitav igal autol teostada vähemalt kord aastas või vastavalt vajadusele. Muuhulgas soovitame silla kontrolli ja (vajadusel) reguleerimist teostada kui:

  • Auto veermikule on teostatud remonttöid
  • Auto käib korralises rehvivahetuses
  • Sõitsid autoga läbi löökaugu
  • Roolist siledal teel lahti lastes hakkab auto kiskuma
  • Auto rehvid kuluvad ebaühtlaselt
Autoluks OÜ autoteeninduses on kasutusel 3D tehnoloogial põhinev sillastend, mille abil tuvastame täpselt ja korrigeerime kõrvalekalded veermikus.

Sillageomeetriast sõltuvad nii sõidumugavus kui ka sõiduohutus. Õigesti reguleeritud sildadega on auto paremini juhitav ja silladetailide ning rehvide kulumine on viidud miinimumini. Reguleerimata sildadega võivad kaasneda olulised kulud, nagu rehvide ebaühtlane kulumine, mille tagajärjel tuleb rehvid uutega asendada, kõrgem kütusekulu ja erinevate sillaosade ebanormaalne kulumine. Selleks, et eelnimetatud ebameeldivaid kulusid vältida või edasi lükata ongi mõistlik sildade reguleerimine vähemalt kord aastas ette võtta.

Sillastendi hind:

Sõiduauto, ainult esisild: 35€
Sõiduauto, mõlemad sillad: 45€
Kaubikute, Veoautode, Maasturite sildade reguleerimine 45€

Helista meile konsultatsiooniks ja leiame teie probleemile üheskoos sobivaima lahenduse!

<< Tagasi Teenuste Nimekirja