Viljandi maantee 48, 50412 Tartu

5853 3080

info@autoluks.ee

E-R 09:00-18:00

E-R 09:00-18:00
 Broneeri Aeg 5853 3080
Viljandi maantee 48, 50412 Tartu

Our Services

Webasto Eelsoojendi Paigaldus Tartus

  E-R 09:00-18:00
  5853 3080
  Viljandi maantee 48, 50412 Tartu

Webasto Paigaldus Tartus

Webasto autonoomne eelsoojenduse süsteem on Eesti kargete talveilmade puhuks ülimalt mugav ning teisalt ka auto mootori eluiga pikendav valik. 

Webasto soojendab enne sõidu alustamist teie juhiste põhjal nii auto mootori kui salongi, kasutades selleks auto enda kütust.  Nii on külmade ilmade puhul tagatud mootori sujuv käivitumine, pole tarvidust akendelt jää kraapimiseks ning saate istuda juba mõnusalt soojasse autosse ning alustada koheselt sõitu.

Milline Webasto eelsoojendi on sobilik minu autole?

Webasto eelsoojendid on saadaval erineva võimsustaseme ning konfiguratsiooniga, tagamaks sobivaima valiku vastavalt Sinu auto suurusele ning personaalsetele eelistustele. 
 

Väike- ja keskklassi autodele, mootori suurusega kuni 2.0l on üldjuhul kõige sobilikum ja soodsam valik Thermo Top Evo 4

Suurematele keskklassi autodele, mahtuniversaalidele ning maasturitele on sobilikud Webasto Thermo Top Evo 5 või 5+ eelsoojendussüsteemid.


THERMO TOP EVO 4

Kütus: bensiin / diisel
Küttevõimsus: 4 kw
Kütusekulu: ~0.17 l (20 min soojendusfaas)
Sobivus: väike- ja kesklassi autod


THERMO TOP EVO 5

Kütus
: bensiin / diisel
Küttevõimsus: 5 kw
Kütusekulu: ~0.21 l (20 min soojendusfaas)
Sobivus:  keskklassi ja suuremad autod


THERMO TOP EVO 5+

Kütus: bensiin / diisel
Küttevõimsus: 5 kw
Kütusekulu: ~0.21 l (20 min soojendusfaas)
Sobivus: maasturid / bussid

Valikud Webasto juhtimiseks ja seadistamiseks

Sõltuvalt sinu personaalsetest eelistustest ja vajadustest on Webasto eelsoojendite juhtimiseks ja seadistamieks erineva funktsionaalsuse ja hinnatasemega valikud. 

JUHTSEADE MULTICONTROL TAIMER

Webasto Multicontrol

Webasto Multicontrol on eelprogrammeeritav juhtseade, mis paigaldatakse sinu auto armatuurile. Iga nädalapäeva jaoks on võimalik seadistada 3 erinevat käivitumis- ja peatumisaega, millega saab juhtida nii jahutus- kui ka soojendusrežiime. Olemas on ka ON/OFF nupp, millega saad soovi korral koheselt soojenduse või jahutuse käivitada. 

 
JUHTPULT TELESTART T91

Telestart T91 näol on tegemist lihtsakoelise kaugjuhtimispuldiga, millel on 2 nuppu (ON / OFF) ning saate seeläbi eemalt soojendi kas käivitada või peatada. Juhtseadmel olev LED indikaator annab tagasisidet, kas käskluse edastamine oli edukas. Puldi toimimisraadius vabal maastikul on ~1000m.  

JUHTPILT TELESTART T100 HTM

Telestart T100 HTM kaugjuhtimispult nõudlikumale autoomanikule, kellele jääb T91 funktsionaalsusest väheks.  Lisaks soojendi sisse ja välja lülitamisele on puldil olemas ka ekraan, millelt saab näha auto salongi hetke temperatuuri. T100 puldilt on võimalik seadistada eeldatav sõidu alustamisaeg ning süsteem reguleerib seejärel vastavalt välistemperaaturile automaatselt kui pikalt on tarvis autot soojendada. 
 
 
JUHTSEADE THERMOCALL 

Webaso ThermoCall 4 Juhtseade

ThermoCall abil on võimalik Webastot kontrollida mobiiltelefoni abil (helistamine või SMS saatmine). iPhone ja Android baasil töötavate mobiiltelefonide jaoks on mugavamaks juhtimiseks olemas ka spetsiaalne app.

ThermoCall võimaldab saada infot temperatuuri kohta ning seadet on samuti võimalik ühendada auto alarmsüsteemiga selliselt, et alarmi käivitumise korral saadetakse näiteks teie telefonile SMS. 

SIM kaarti komplektis ei ole ja selle jaoks tuleb Sul eraldi mõne Eesti teleoperaatoriga leping sõlmida. 

JUHTSEADE THERMOCONNECT 

ThermoConnect abil on võimalik Webasto eelsoojendit kontrollida läbi nutitelefoni rakenduse (iPhone ja Android baasil töötavad telefonid) või ka arvutist.

ThermoConnect funktsionaalsuse hulka kuulub:

  • Rakenduse kaudu soojendi kohene sisse- või väljalülitus
  • Soojendi automaatne käivitamine ja sobilik kütmise kestus vastavalt välistemperatuurile ning eelnevalt sisestatud eeldatavale sõidu algusajale.
  • Võimalus eelseadistada vastavalt vajadusele nii kütte- kui jahutusperioode 
  • Võimalus seadistada nii kütte- kui jahutusrežiime
  • Sõiduki asukoha määramine GPS abil ja asukohaga seotud teavitused/hoiatused


ThermoConnect seadeldises on sisseehitatud e-SIM kaart, mis kasutab andmesidena EL roaming internetti. Seetõttu on seadme tööraadius piiramatu ning ta töötab igal pool kus olemas EL mobiilse interneti rändluse levi.

* Kasutamine on esimene aasta tasuta. Teisest aastast lisandub EL interneti rändlustasu 34.99 EUR aasta kohta. 

Webasto Paigaldamine 

Autoluks OÜ autoteeninduses eksperdid aitavad vastavavalt teie autole ning personaalsetele eelistustele  valida sobiva Webasto eelsoojendi komplekti ning teostavad tehase juhiste järgi nõuetekohaste paigalduse.  

Webasto eelsoojendi paigalduse maksumus sõltub valitud Webasto komplektist (eelsoojendi + juhtseade) ning samuti ka teie autost (paigaldusest tulenevad eripärad).

Hinnapakkumise ja konsultatsiooni saamiseks helistage meile (5853 3080) ja lepime seejärel kokku edasised detailid ja tegevusplaani.

Webasto Remont

Teostame ka Webasto remont – ja hooldustöid.  Võtke meiega ühendust, et kirjeldada lahti teil esineva probleemi täpsemad sümptomid ning seejärel kokku leppida sobiv aeg probleemi koha peal üle vaatamiseks. 

 

Call Now Button