Auto Kliimaseadmete Täitmine Tartus - Autoluks OÜ

Oleme avatud E-R 9-18 (vaata kaardil), Tel. 5853 3080

Kliimaseadme täitmis seade Auto kliimaseadme süsteem koosneb mitmetest erinevatest osadest - pumbast, aurutist, kondensaatorist ja kuivatist. Seetõttu ei tähenda kliimaseadmete täitmine üldjuhul ainult külmaaine lisamist.

Kliimassüsteemi kompressor töötab õliga, mis kaotab aja jooksul oma omadused ja vajab regulaarset vahetust. Kliimasüsteemi täitmise käigus tuleb eemaldada vana külmaaine, õli ning seejärel süsteem uuesti täita.

Autoluks OÜ autoteeninduse eksperdid teostavad teie autole kvaliteetse kliimaseadme täitmise, et saaksite mugavat autosõitu nautida nüüd ja ka kaugemas tulevikus.

Autokliima Täitmine - R134a Gaas

R134a puhul on tegemist praegusel hetkel (veel) enim kasutatava külmaainega auto kliimaseadmete täitmiseks. R134a külmaaine on kasutusel enamikes autodes, mille väljalaske aasta jääb 1996 ja hilisema peale.

Euroopa Liidu poolt sätestatud direktiiviga on autotootjatel aga alates 2011. aastast kohustus Euroopasse toodetavatel autodel kasutada uut ja keskkonnasäästlikumat külmaainet R1234yf.

Auto Kliimaseadmete Täitmine R1234yf Gaasiga

Paljud Euroopasse ja seega ka Eestisse tarnitavad uuemad automudelid kasutavad kliimaseadmetes uuema põlvkonna külmaainet R1234yf. Antud külmaaine on märkmisväärselt keskkonnasõbralikum, kuid sealjuures ka kallim. Kuigi R134a ja R1234yf külmaained on oma omadustelt mitmete parameetrite põhjal sarnased , siis R1234yf gaasi jaoks ehitatud süsteemid on eranditult mõeldud toimimiseks ainult vastava gaasiga.

Autoluks OÜ autoteeninduses täidame teie auto kliimaseadme tehase nõuetele vastava gaasiga, tagamaks kliimaseadmete pikaajalise ja korrektse toimimise. R1234yf gaasil töötavate kliimaseadmete täitmiseks on meil soetatud selleks vastav seade Brain BEE 6000PLUS.

Kui teie auto kliimaseade on rikke või mittehooldamise tõttu oma töö lõpetanud, siis vajadusel teostame ka kliimaseadmete remonti ja hooldust.

Helista meile konsultatsiooniks ja leiame teie probleemile üheskoos sobivaima lahenduse!

<< Tagasi Teenuste Nimekirja