Rehvivahetus Tartus - Autoluks OÜ

Oleme avatud E-R 9-18 (vaata kaardil), Tel. 5853 3080

Autoluks OÜ autoteeninduse eksperdid teostavad teie autole rehvivahetuse kiirelt ja kvaliteetselt.

Rehvivahetuse hind

Sõiduauto: 13" - 15" 4 tk 30€
Sõiduauto: 16" 4 tk 35€
Sõiduauto: 17" 4 tk 40€
Sõiduauto: 18" 4 tk 50€
Sõiduauto: 19" 4 tk 60€
Sõiduauto: 20" 4 tk 70€
Kaubik, Maastur kuni 17" 4 tk 45€

Hinnad sisaldavad nelja rehvi montaaži ja tasakaalustamist.

Helista meile konsultatsiooniks ja leiame teie probleemile üheskoos sobivaima lahenduse!

Korduma Kippuvad Küsimused

Kui Kaua Rehvid Kestavad?

Uuemate rehvide kestvus on sõltuvalt tootjast üldiselt umbes 50000 - 80000 km. Arvestada tuleb ka rehvide ajalist vanust, seniseid hoiustamise/kasutamise tingimusi, rehvimustri sügavust ning naastrehvide korral naelade olukorda.

Rehvimustri Minimaalne Sügavus

Minimaalne mustri sügavus suverehvide jaoks on 1,6mm, soovitatav aga 3mm ja sellest rohkem. Talverehvide minimaalne nõutud mustrisügavus on 3mm. Soovitatavalt võiks aga talverehvi mustri sügavus olla 4+ mm. Loe rehvide nõuete kohta täpsemalt ka Eesti Politsei- ja Piirivalveameti kodulehelt.

Millal On Vaja Rehvid Vahetada?

Eestis võib naastrehve kasutada 15. oktoobrist kuni 31. märtsini. Erandkorras halva ilmaga 1. oktoobrist kuni 30. aprillini. Rehvimustri sügavuse nõuete osas loe eelmisest punktist.

Nael- või Lamellrehvid

Naelrehvid on olnud pikka aega talveks populaarseim valik. Nende eeliseks on hea pidavus jäistes oludes. Miinuseks aga väljaulatavutest naeladest tingitud haardepinna vähenemine ja sellest tulenevalt halvemad haardeoomadused ja pikem pidurdusteeskond tavalisel asfaldil.

Lamellrehvide populaarsus on ajas järjest kasvanud. Uuemad lamellrehvid on üldjuhul lumistes ja talvistes oludes sama haakuvad kui naelrehvid, erandiks on kiilasjää. Lamellrehvide eelis on, et nad säilitavad külmades tingimustes paindlikkuse, mis võimaldab ühtlast ja pidevat kontaktpinda teega. Naelade puudumise tõttu on ka kontaktpind teega võrreldes naastrehvidega suurem.

Mis on M+S Rehvid?

M+S märgistusega rehvide puhul on tegemist lamellrehvidega, millega on lubatud liigelda kogu aasta jooksul. Lamellrehve tähistatakse alternatiivselt veel ka MSvõi M&S tähistusega.

Mis on Rehvi koormusindeks?

Rehvide koormusindeks (leitav rehvi siseküljelt) näitab rehvi maksimaalset kandevõimet (kg). Vaata antud leheküjelt täpsemalt, kuidas koormusindeksi number kätte saada ja kuidas seda tõlgendada.

Kuidas Kontrollida Rehvirõhku?

Enamik avalikes tanklates ja autotöökodades on olemas manomeetrid, millega on võimalik rehvirõhku mõõta. Autopoodidest on võimalik soetada ka isiklik manomeeter.


<< Tagasi Teenuste Nimekirja