Rehvivahetus Tartus - Autoluks OÜ

Oleme avatud E-R 9-18 (vaata kaardil), Tel. 5853 3080

Autoluks OÜ autoteeninduse eksperdid teostavad teie autole rehvivahetuse kiirelt ja kvaliteetselt.

Rehvivahetuse hind

Sõiduauto: 13" - 15" 4 tk 30€
Sõiduauto: 16" 4 tk 35€
Sõiduauto: 17" 4 tk 40€
Sõiduauto: 18" 4 tk 50€
Sõiduauto: 19" 4 tk 60€
Sõiduauto: 20" 4 tk 70€
Kaubik, Maastur kuni 17" 4 tk 45€

Hinnad sisaldavad nelja rehvi montaaži ja tasakaalustamist.

Kui Kaua Rehvid Kestavad?

Uuemate rehvide kestvus on sõltuvalt tootjast üldiselt umbes 50000 - 80000 km. Arvestada tuleb ka rehvide ajalist vanust, seniseid hoiustamise/kasutamise tingimusi, rehvimustri sügavust ning naastrehvide korral naelade olukorda.

Rehvimustri Minimaalne Sügavus

Minimaalne mustri sügavus suverwhvide jaoks on 1,6mm, soovitatav aga 3mm ja sellest rohkem. Talverehvide minimaalne nõutud mustrisügavus on 3mm. Soovitatavalt võiks aga talverehvi mustri sügavus olla 4+ mm. Loe rehvide nõuete kohta täpsemalt ka Eesti Politsei- ja Piirivalveameti kodulehelt.

Nael- või Lamellrehvid

Eestis võib naastrehve kasutada 15. oktoobrist kuni 31. märtsini. Erandkorras halva ilmaga 1. oktoobrist kuni 30. aprillini.

Naelrehvid on olnud pikka aega talveks populaarseim valik. Nende eeliseks on hea pidavus jäistes oludes. Miinuseks aga väljaulatavutest naeladest tingitud haardepinna vähenemine ja sellest tulenevalt halvemad haardeoomadused ja pikem pidurdusteeskond tavalisel asfaldil.

Lamellrehvide populaarsus on ajas järjest kasvanud. Uuemad lamellrehvid on üldjuhul lumistes ja talvistes oludes sama haakuvad kui naelrehvid, erandiks on kiilasjää. Lamellrehvide eelis on, et nad säilitavad külmades tingimustes paindlikkuse, mis võimaldab ühtlast ja pidevat kontaktpinda teega. Naelade puudumise tõttu on ka kontaktpind teega võrreldes naastrehvidega suurem.

Helista meile konsultatsiooniks ja leiame teie probleemile üheskoos sobivaima lahenduse!

<< Tagasi Teenuste Nimekirja