Viljandi maantee 48, 50412 Tartu

5853 3080

info@autoluks.ee

E-R 09:00-18:00

E-R 09:00-18:00
 Broneeri Aeg 5853 3080
Viljandi maantee 48, 50412 Tartu

Our Services

Veokonksu Paigaldus Tartus

  E-R 09:00-18:00
  5853 3080
  Viljandi maantee 48, 50412 Tartu

Autoluks OÜ autoteeninduse eksperdid teostavad teie autole kvaliteetse veokonksu paigaldamise koos elektriploki monteerimise ja seadistamisega. Paigalduse hinnale lisandub kärukonksu ja elektriploki maksumus.

Püsiva (statsionaarse) kärukonksu paigaldus

Statsionaarse kärukonksu puhul tuleb arvestada, et konksu väljaulatuvat osa ei saa pärast paigaldamist kerge vaevaga eemaldada või peita. See võib olla takistavaks faktoriks inimestele, kellele on oluline auto esteetiline väärtus. Juriidilise poole pealt on aga mitmetes riikides nõue (näiteks Saksamaa), et kui haagist ei veeta, siis selleks ajaks tuleb kärukonks eemaldada. Statsionaarsete veokonksude eeliseks aga odavam hind.

Eemaldatava veokonksu paigaldus

Teisaldatavad kärukonksud on üldjuhul oma parameetritelt (kandevõime, turvalisus, vastupidavus) täiesti võrdväärsed statsionaarsete kärukonksudega. Nende eeliseks on aga võimalus konks auto küljest kergesti eemaldada ja hoiustada seda autos. Elektriosa saab sealjuures keerata auto alla ning seega juhtudel kui kärukonksu vaja pole, ei paista auto juurest välja üleliigseid detaile. Miinuseks on eemaldatavate kärukonksude puhul aga mõnevõrra kõrgem hind.

Kärukonksu elektriosa paigaldus

Koos konksu paigaldamisega monteerime autole külge ka sobiva ja nõuetele vastava elektriploki tulede lülitussüsteemi jaoks. Tulede lülitusploki ülesandeks on võtta maha koormus auto elektrisüsteemilt. Autode jaoks sobilikud elektriplokid erinevad tootjate ning mudelite lõikes ning on seetõttu ka erineva hinnatasemega.

Helista meile konsultatsiooniks (5853 3080) ja leiame teie autole ja soovidele vastava kärukonksu lahenduse!

NB! E-maili teel kontakteerudes tuleb arvestada pikenenud vastuse ajaga. Palun pange antud juhul kirjaga kaasa ka oma kontakttelefon, et saaksime teiega hilisemalt ühendust võtta!

Call Now Button